تماس با ما
۰۲۱-۳۳۹۷۰۸۴۹

درباره نُویک

سلام

تابستون 92 بود که تصمیم گرفتیم این کارو شروع کنیم. فکرامون ‌رو ریختیم روهم و از بین کلی تصویر مبهم سعی می‌کردیم بفهمیم که چی میخوایم. قاعدتا اولین چیزی که لازم داشتیم یه اسم بود، یه لیست طولانی از انواع اسم تهیه کردیم، چند روز بررسی کردیم تا رسیدیم به “نُویک” (جوانه تازه)

اوایل مفهوم خاصی نداشت برامون ولی با گذشت زمان معنیش برامون هِی پر رنگ‌تر و واضح‌تر شد و جوانه زدنش رو روز به روز و ماه به ماه دیدیم. اونروز‌ها هر کدوممون یه جا شاغل بودیم، کنار کار ثابتمون مجبور بودیم وقت بزاریم برای پرورش نُویک

پشتکارمون باعث شد محل جلساتمون از یه میز شطرنج وسط یکی از پارک های شهرک غرب تبدیل بشه به یه دفتر توی مرکز شهر. صبرمون کمک میکرد با آرامش و امنیت پله‌هارو بریم بالا و کنار تمام شنیدن‌های نمیشه و نکنید و نمیتونید و … کم کم شد و تونستیم، البته باید اینم بگیم که خیلی‌ها هم کنارمون بودن و باعث شدن انرژی بگیریم و به راهمون ادامه بدیم، مرســــی خداااا. اوایل کل سفارشاتمون شامل هفته‌ای چند تا کارت ویزیت و تراکت میشد؛ اما حالا شکر خدا با یه تیم متخصص اینجاییم:

مجری انحصاری طراحی گرافیک و تبلیغات “خیریه رعد” و در کنارش مجری طراحی و چاپ نشریه صعود (بولتن خبری فدراسیون کوهنوردی) شدیم.

سال 93 این تجربیات رو پشت سر گذاشتیم: پروژه طراحی “دومین جشنواره ملی توانیاب و فضای مجازی” رو بر عهده گرفتیم، مجری تبلیغات “برند هپی‌لند” بودیم و تونستیم به عنوان یه کسب و کار تازه در “نخستین کنفرانس ملی کارآفرینی اجتماعی” حضور پیدا کنیم.

سال 94 مجری طراحی و تبلیغات “دومین جشنواره ملی خودباوری” بودیم. بعد از آن با حضورمان و اجرای پروژه طراحی سی امین جشنواره خیریه رعد رو با موفقیت گذراندیم. پس از آن در همایش “توانمند سازی در امور حرفه ای” به عنوان کسب و کاری برتر معرفی شدیم.

رمضان 95 تونستیم به عنوان اسپانسر بازارچه خیریه شهر خدا در برج میلاد به مدت یک ماه حضور داشته باشیم.

اسفند ماه 95، اسپانسر آیین نکوداشت “استاد آلبرت کوچویی” در موزه ملی بودیم.

و در کنارش اسپانسر و مجری تبلیغات برنامه رادیویی “گذری در تهران” …

در حال حاضر در کنار سایر فعالیت‌ها، داریم بصورت تخصصی مقوله ی اینفوگرافیک رو پیش میبریم.

با لطف همیشگی خدا و جلب اعتماد شما عزیزان، نُویک بزرگ و بزرگ تر خواهد شد…

[huge_it_gallery id=”7″]

فارسی سازی شده توسط داینامیک فرمریمورک. کلیه حقوق متعلق به تبلیغات نُویک | طراحی شده توسط Mahsite.com